Angol / magyar konnektor átalakító adapter (Angliába) Brennenstuhl 1508533
Gyártó: Brennenstuhl
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Brennenstuhl 1508533 Úti adapter Brennenstuhl utazó dugó / utazó adapter fekete1 db védőérintkezős utazási dugó elektromos készülékek csatlakoztatásához német védőérintkezős dugórendszerrel az angliai aljzatokhozAz adapter ideáli...
Termékazonosító: 799415
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 690 Ft/db)
2 690 Ft
Brennenstuhl utazó dugó / utazó adapter fekete
1 db védőérintkezős utazási dugó elektromos készülékek csatlakoztatásához német védőérintkezős dugórendszerrel az angliai aljzatokhoz
Az adapter ideális a készülékek töltéséhez utazás vagy nyaralás közben
Alkalmas az alábbi országok aljzataihoz: Anglia, Hong Kong, Egyesült Arab Emírségek, Ciprus, ...
Megnövelt védelem a véletlen érintés ellen: kis műanyag lemezek tömítik az aljzat érintkezőit
A Brennenstuhl matt fekete utazódugója ideális társ utazásokhoz és nyaralásokhoz, lehetővé téve a védőérintkezős dugaszrendszerrel (F típus) ellátott eszközök használatát a brit szabványú dugaszrendszerrel (G típus) rendelkező országokban. A ház legalább 20%-ban újrahasznosított anyagból készült. Ezenkívül az utazóadapter nemcsak fokozott érintésvédelemmel rendelkezik, hanem a következő tulajdonságokkal is lenyűgöző:
* Adapter védőérintkezős dugaszrendszerrel ellátott elektromos készülékek csatlakoztatásához brit dugaszrendszerrel rendelkező országokban * A dugaszadapter nem feszültség- és frekvenciaátalakító
* További 13 A-es biztosíték
* Max. terhelés 13A/250V
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Utazóadapter elektromos eszközök csatlakoztatásához német biztonsági dugórendszerrel Angliában található konnektorokhoz · Utazóadapter ÚJ MATT FEKETE DIZÁJNAL: a ház legalább 20%-ban újrahasznosított anyagból készült · A következő országokban található aljzatokhoz alkalmas: Anglia, Hongkong, Egyesült Arab Emírségek, Ciprus, … · Védőérintkezős dugórendszerrel (F típus) ellátott elektromos eszközök csatlakoztatásához utazás vagy nyaralás esetén olyan országokban, ahol brit szabványú dugórendszer (G típus) van érvényben. · Fokozott érintésvédelemmel ellátott utazóaljzat-adapter: Műanyag lemezek zárják a csatlakozóaljzat érintkezőit - 13 A-es biztosítékkal
Technical specifications:
Alkalmas a következő országokból származó készülékekhez: Afganisztán,Albánia,Algéria,Andorra,Örményország,Aruba,Azori-szigetek,Baleár-szigetek,Bhután,Bosznia,Bulgária,Németország,Salvador,Észtország,Finnország,Görögország,Guinea,Hercegovina,Indonézia,Irán,Izland,Olaszország,Jordánia,Zöld-foki Köztársaság,Korea,Dél-Korea,Horvátország,Laosz,Lettország,Libéria,Litvánia,Luxemburg,Makaó,Madeira-szigetek,Macedónia,Moldova,Monaco,Montenegró,Mozambik,Mianmar,Új-Kaledónia,Hollandia,Holland Antillák,Niger,Norvégia,Ausztria,Kelet-Timor,Portugália,Románia,Oroszország,Amerikai Szamoa,Szaúd-Arábia,Svédország,Szerbia,Szlovénia,Spanyolország,Suriname,Csád,Törökország,Türkmenisztán,Ukrajna,Magyarország,Uruguay,Egyiptom,Angola,Egyenlítői-Guinea,Argentína,Azerbajdzsán,Banglades,Bolívia,Brazília,Burkina Faso,Burundi,Chile,Dánia,Dzsibuti,Elefántcsontpart,Eritrea,Feröer,Francia Guyana,Gabon,Gibraltár,Grenadine-szigetek,Grönland,Guadeloupe,Bissau-Guinea,India,Irak,Man,Izrael,Kambodzsa,Kamerun,Csatorna-szigetek,Kanári-szigetek,Kazahsztán,#####Kirgisistan,Comore-szigetek,Kongói Demokratikus Köztársaság,Kongói Köztársaság,Észak-Korea,Kuba,Kuvait,Libanon,Madagaszkár,Mali,Marokkó,Martinique,Mauritánia,Mauritius,Mongólia,Nepál,Omán,Pakisztán,Paraguay,Peru,Fülöp-szigetek,Lengyelország,Ruanda,Zambia,Svájc,Szenegál,Szomália,Saint Vincent,Szudán,Szíria,Tádzsikisztán,Thaiföld,Togo,Tunézia,Üzbegisztán,Egyesült Arab Emírségek,Vietnam,Fehéroroszország,Közép-afrikai Köztársaság · Célállomás - ország: Bahrein,Banglades,Belize,Bhután,Botswana,Brunei,Kína,Dominikai Közösség,Salvador,Falkland-szigetek,Gambia,Ghána,Gibraltár,Grenada,Grenadine-szigetek,Egyesült Királyság,Guatemala,Guyana,Hongkong,Indonézia,Irak,Írország,Man,Jemen,Jordánia,Kambodzsa,Csatorna-szigetek,Katar,Kenya,Kuvait,Libanon,Makaó,Malawi,Malajzia,Maldív-szigetek,Málta,Mauritius,Mianmar,Nigéria,Omán,Zambia,Szaúd-Arábia,Seychelle-szigetek,Sierra Leone,Zimbabwe,Szingapúr,Saint Kitts és Nevis,Saint Lucia,Saint Vincent,Tanzánia,Uganda,Egyesült Arab Emírségek,Vietnam,Ciprus · Hálózati dugalj típus a készüléknél: F,C · Hálózati dugalj típus az uticélnál: G · Kivitel: Védőérintkező/GB · Névleges áram (max.): 13 A · USB csatlakozó: Nem · Üzemi feszültség: 250 V/AC/
Note:
A dugasz-adapter nem feszültség- és frekvencia átalakító.
| USB csatlakozó | Nem |
|---|---|
| Üzemi feszültség | 250 V/AC |
| Max. névleges áram | 13 A |
| Kivitel | Védőérintkező/GB |
| Hálózati dugalj típus | G |
| Készülék dugalj | F |
| Készülék dugalj | C |
| Készülékekhez | Afganisztán |
| Készülékekhez | Albánia |
| Készülékekhez | Algéria |
| Készülékekhez | Andorra |
| Készülékekhez | Örményország |
| Készülékekhez | Aruba |
| Készülékekhez | Azori-szigetek |
| Készülékekhez | Baleár-szigetek |
| Készülékekhez | Bhután |
| Készülékekhez | Bosznia |
| Készülékekhez | Bulgária |
| Készülékekhez | Németország |
| Készülékekhez | Salvador |
| Készülékekhez | Észtország |
| Készülékekhez | Finnország |
| Készülékekhez | Görögország |
| Készülékekhez | Guinea |
| Készülékekhez | Hercegovina |
| Készülékekhez | Indonézia |
| Készülékekhez | Irán |
| Készülékekhez | Izland |
| Készülékekhez | Olaszország |
| Készülékekhez | Jordánia |
| Készülékekhez | Zöld-foki Köztársaság |
| Készülékekhez | Korea |
| Készülékekhez | Dél-Korea |
| Készülékekhez | Horvátország |
| Készülékekhez | Laosz |
| Készülékekhez | Lettország |
| Készülékekhez | Libéria |
| Készülékekhez | Litvánia |
| Készülékekhez | Luxemburg |
| Készülékekhez | Makaó |
| Készülékekhez | Madeira-szigetek |
| Készülékekhez | Macedónia |
| Készülékekhez | Moldova |
| Készülékekhez | Monaco |
| Készülékekhez | Montenegró |
| Készülékekhez | Mozambik |
| Készülékekhez | Mianmar |
| Készülékekhez | Új-Kaledónia |
| Készülékekhez | Hollandia |
| Készülékekhez | Holland Antillák |
| Készülékekhez | Niger |
| Készülékekhez | Norvégia |
| Készülékekhez | Ausztria |
| Készülékekhez | Kelet-Timor |
| Készülékekhez | Portugália |
| Készülékekhez | Románia |
| Készülékekhez | Oroszország |
| Készülékekhez | Amerikai Szamoa |
| Készülékekhez | Szaúd-Arábia |
| Készülékekhez | Svédország |
| Készülékekhez | Szerbia |
| Készülékekhez | Szlovénia |
| Készülékekhez | Spanyolország |
| Készülékekhez | Suriname |
| Készülékekhez | Csád |
| Készülékekhez | Törökország |
| Készülékekhez | Türkmenisztán |
| Készülékekhez | Ukrajna |
| Készülékekhez | Magyarország |
| Készülékekhez | Uruguay |
| Készülékekhez | Egyiptom |
| Készülékekhez | Angola |
| Készülékekhez | Egyenlítői-Guinea |
| Készülékekhez | Argentína |
| Készülékekhez | Azerbajdzsán |
| Készülékekhez | Banglades |
| Készülékekhez | Bolívia |
| Készülékekhez | Brazília |
| Készülékekhez | Burkina Faso |
| Készülékekhez | Burundi |
| Készülékekhez | Chile |
| Készülékekhez | Dánia |
| Készülékekhez | Dzsibuti |
| Készülékekhez | Elefántcsontpart |
| Készülékekhez | Eritrea |
| Készülékekhez | Feröer |
| Készülékekhez | Francia Guyana |
| Készülékekhez | Gabon |
| Készülékekhez | Gibraltár |
| Készülékekhez | Grenadine-szigetek |
| Készülékekhez | Grönland |
| Készülékekhez | Guadeloupe |
| Készülékekhez | Bissau-Guinea |
| Készülékekhez | India |
| Készülékekhez | Irak |
| Készülékekhez | Man |
| Készülékekhez | Izrael |
| Készülékekhez | Kambodzsa |
| Készülékekhez | Kamerun |
| Készülékekhez | Csatorna-szigetek |
| Készülékekhez | Kanári-szigetek |
| Készülékekhez | Kazahsztán |
| Készülékekhez | Kirgizisztán |
| Készülékekhez | Comore-szigetek |
| Készülékekhez | Kongói Demokratikus Köztársaság |
| Készülékekhez | Kongói Köztársaság |
| Készülékekhez | Észak-Korea |
| Készülékekhez | Kuba |
| Készülékekhez | Kuvait |
| Készülékekhez | Libanon |
| Készülékekhez | Madagaszkár |
| Készülékekhez | Mali |
| Készülékekhez | Marokkó |
| Készülékekhez | Martinique |
| Készülékekhez | Mauritánia |
| Készülékekhez | Mauritius |
| Készülékekhez | Mongólia |
| Készülékekhez | Nepál |
| Készülékekhez | Omán |
| Készülékekhez | Pakisztán |
| Készülékekhez | Paraguay |
| Készülékekhez | Peru |
| Készülékekhez | Fülöp-szigetek |
| Készülékekhez | Lengyelország |
| Készülékekhez | Ruanda |
| Készülékekhez | Zambia |
| Készülékekhez | Svájc |
| Készülékekhez | Szenegál |
| Készülékekhez | Szomália |
| Készülékekhez | Saint Vincent |
| Készülékekhez | Szudán |
| Készülékekhez | Szíria |
| Készülékekhez | Tádzsikisztán |
| Készülékekhez | Thaiföld |
| Készülékekhez | Togo |
| Készülékekhez | Tunézia |
| Készülékekhez | Üzbegisztán |
| Készülékekhez | Egyesült Arab Emírségek |
| Készülékekhez | Vietnam |
| Készülékekhez | Fehéroroszország |
| Készülékekhez | Közép-afrikai Köztársaság |
| Célállomás | Bahrein |
| Célállomás | Banglades |
| Célállomás | Belize |
| Célállomás | Bhután |
| Célállomás | Botswana |
| Célállomás | Brunei |
| Célállomás | Kína |
| Célállomás | Dominikai Közösség |
| Célállomás | Salvador |
| Célállomás | Falkland-szigetek |
| Célállomás | Gambia |
| Célállomás | Ghána |
| Célállomás | Gibraltár |
| Célállomás | Grenada |
| Célállomás | Grenadine-szigetek |
| Célállomás | Egyesült Királyság |
| Célállomás | Guatemala |
| Célállomás | Guyana |
| Célállomás | Hongkong |
| Célállomás | Indonézia |
| Célállomás | Irak |
| Célállomás | Írország |
| Célállomás | Man |
| Célállomás | Jemen |
| Célállomás | Jordánia |
| Célállomás | Kambodzsa |
| Célállomás | Csatorna-szigetek |
| Célállomás | Katar |
| Célállomás | Kenya |
| Célállomás | Kuvait |
| Célállomás | Libanon |
| Célállomás | Makaó |
| Célállomás | Malawi |
| Célállomás | Malajzia |
| Célállomás | Maldív-szigetek |
| Célállomás | Málta |
| Célállomás | Mauritius |
| Célállomás | Mianmar |
| Célállomás | Nigéria |
| Célállomás | Omán |
| Célállomás | Zambia |
| Célállomás | Szaúd-Arábia |
| Célállomás | Seychelle-szigetek |
| Célállomás | Sierra Leone |
| Célállomás | Zimbabwe |
| Célállomás | Szingapúr |
| Célállomás | Saint Kitts és Nevis |
| Célállomás | Saint Lucia |
| Célállomás | Saint Vincent |
| Célállomás | Tanzánia |
| Célállomás | Uganda |
| Célállomás | Egyesült Arab Emírségek |
| Célállomás | Vietnam |
| Célállomás | Ciprus |
| Termék típus | Úti adapter |
| Termékazonosító | 799415 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Brennenstuhl |
| Cikkszám | 610846 |
| Súly | 75 g |
| Vonalkód | 4007123189717 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Szuper vaterás. Szívből ajánlom.
Letti76 –
Minden gyorsan és rendben ment. Köszönöm.
tsandor1 –