Digitális időkapcsoló óra, 20 program, Brennenstuhl
Gyártó: Brennenstuhl
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Digitális heti időkapcsoló óraGyermekvédelemmel ellátvaVéletlen kapcsolásKapcsolja valamennyi tetszőleges bel- és kültéri elektromos készülék tápfeszültségét ezzel a programozható elektronikus heti időkapcsoló órával. 20 kapcsolóp...
Termékazonosító: 32327
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 390 Ft/db)
5 390 Ft
Gyermekvédelemmel ellátva
Véletlen kapcsolás
Kapcsolja valamennyi tetszőleges bel- és kültéri elektromos készülék tápfeszültségét ezzel a programozható elektronikus heti időkapcsoló órával. 20 kapcsolóprogram, valamint egy véletlen program és egy visszaszámláló funkció áll az Ön rendelkezésére.
Műszaki adatok:
Alkalmazási terület: Beltér · Blokk-képzés: H-P, H-Szo, H-V, H-K-Sze, H-Sze-P, Cs-P-Szo, K-Cs-Szo, és Szo-V · Időkapcsoló óra típus: Digitális · Kapcsolási ciklus: Heti program · Kapcsolási teljesítmény (max.): 3680 W · Kapcsolóprogramok száma: 20 · Kapcsolóóra jellemzők: Visszaszámláló funkció,Véletlen kapcsolás funkció · Kivitel: Digitális · Legrövidebb kapcsolási idő: 1 perc · Max. kapcsolási áram: 16 A · Méret, magasság: 125 mm · Méret, mélység: 45 mm · Méret, szélesség: 65 mm · Szín: Ezüst · További műszaki adatok:
Szállítás tartalma:
Akkumulátorral a dátum megtartás érdekében, nem cserélhető.
| Típus | Digitális |
|---|---|
| Jellemzők | Visszaszámláló funkció |
| Jellemzők | Véletlen kapcsolás funkció |
| Kapcsolási ciklus | Heti program |
| Alkalmazási terület | Beltér |
| Védelmi típus | IP20 |
| Kapcsolási teljesítmény (max.) | 3680 W |
| Kapcsolóprogramok száma | 20 |
| Blokk-képzés | H-P, H-Szo, H-V, H-K-Sze, H-Sze-P, Cs-P-Szo, K-Cs-Szo, és Szo-V |
| Üzemi feszültség | 230 V/AC |
| Max. kapcsolási áram | 16 A |
| Szín | Ezüst |
| Legrövidebb kapcsolási idő | 1 perc |
| Nyári-/Téli időátállás | manuális |
| Szélesség | 65 mm |
| Magasság | 125 mm |
| Mélység | 45 mm |
| Kivitel | Digitális |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 65 x 125 x 45 mm |
| Üzemi feszültség | 230 V/50 Hz |
| Termék típus | Dugalj időkapcsoló óra |
| Termékazonosító | 32327 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Brennenstuhl |
| Cikkszám | 551917 |
| Súly | 242 g |
| Vonalkód | 4007123192038 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.