Brennenstuhl 1506120 Időkapcsoló óra Analóg 1800 W IP44 Alkonyatfunkció
Gyártó: Brennenstuhl
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Időkapcsoló óra DDT alkonykapcsolóval6 kapcsolási programAlkonykapcsolóvalFröccsenő víz ellen védettAz alkonykapcsolós időkapcsoló óra a Brennenstuhltól a kapcsolóprogram segítségével nagyon egyszerűen és kényelmesen, tetszés...
Termékazonosító: 907633
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 690 Ft/db)
4 690 Ft
6 kapcsolási program
Alkonykapcsolóval
Fröccsenő víz ellen védett
Az alkonykapcsolós időkapcsoló óra a Brennenstuhltól a kapcsolóprogram segítségével nagyon egyszerűen és kényelmesen, tetszés szerint beállítható. Ezt a beállítást ezt követően naponta meg kell ismételni. Az IP44 védettségnek és a fröccsenő vízzel szemben védett csatlakozóaljzatnak köszönhetően az alkonykapcsolóval ellátott időkapcsoló óra ideálisan alkalmas kültéri alkalmazásra.
Jellemzők:
6 kapcsolási programmal rendelkezik (Folyamatosan-BE, napfelkeltétől napnyugtáig, visszaszámolás a naplementétől: 2, 4, 6 és 8 óra)
Alkonykapcsolóval
Ideális kültéri felhasználásra
Védőérintkezős csatlakozóaljzat gyermekvédelemmel és fedéllel a fröccsenő víz elleni védelemhez
Nagyon egyszerű kezelés a forgókapcsolóval
Az alkonykapcsolóval jelenlétet imitál
LED-működésjelzővel
Műszaki adatok:
Alkalmazás: Fény- és készülékvezérlés,Időjárás és környezet · Alkalmazási terület: Kültér,Beltér · Időkapcsoló óra típus: Analóg · Kapcsolási teljesítmény (max.): 1800 W · Kapcsolóprogramok száma: 6 · Kapcsolóóra jellemzők: Alkonyatfunkció · Méret, magasság: 127 mm · Méret, mélység: 62 mm · Méret, szélesség: 91 mm · Termék típus: Időkapcsoló óra · Védelmi típus: IP44
Szállítás tartalma:
Időkapcsoló óra · Útmutató
| Típus | Analóg |
|---|---|
| Jellemzők | Alkonyatfunkció |
| Alkalmazási terület | Kültér |
| Alkalmazási terület | Beltér |
| Védelmi típus | IP44 |
| Kapcsolási teljesítmény (max.) | 1800 W |
| Kapcsolóprogramok száma | 6 |
| Szélesség | 91 mm |
| Magasság | 127 mm |
| Mélység | 62 mm |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 91 x 127 x 62 mm |
| Alkalmazás | Fény- és készülékvezérlés |
| Alkalmazás | Időjárás és környezet |
| Termék típus | Időkapcsoló óra |
| Termékazonosító | 907633 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Brennenstuhl |
| Cikkszám | 2317352 |
| Súly | 215 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.