Svájc/magyar konnektor átalakító úti adapter, Brennenstuhl 1508642
Gyártó: Brennenstuhl
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Úti adapter, Schuko/CHAdapter az USA-ból vagy Japánból származó földelt dugaszú elektromos készülékek csatlakoztatására olyan országokban, ahol védőérintkezős dugaszoló rendszerek vannak, pl. D, F, B, CZ, PL, NL, E, P, S, FI, N, GR, TR és A....
Termékazonosító: 377300
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 490 Ft/db)
2 490 Ft
Adapter az USA-ból vagy Japánból származó földelt dugaszú elektromos készülékek csatlakoztatására olyan országokban, ahol védőérintkezős dugaszoló rendszerek vannak, pl. D, F, B, CZ, PL, NL, E, P, S, FI, N, GR, TR és A. 10 A 5 x 20 mm-es lomha finombiztosítékkal.
Műszaki adatok:
Alkalmas a következő országokból származó készülékekhez: Afganisztán,Albánia,Algéria,Andorra,Örményország,Aruba,Azori-szigetek,Baleár-szigetek,Bhután,Bosznia,Bulgária,Németország,Salvador,Észtország,Finnország,Görögország,Guinea,Hercegovina,Indonézia,Irán,Izland,Olaszország,Jordánia,Zöld-foki Köztársaság,Korea,Dél-Korea,Horvátország,Laosz,Lettország,Libéria,Litvánia,Luxemburg,Makaó,Madeira-szigetek,Macedónia,Moldova,Monaco,Montenegró,Mozambik,Mianmar,Új-Kaledónia,Hollandia,Holland Antillák,Niger,Norvégia,Ausztria,Kelet-Timor,Portugália,Románia,Oroszország,Amerikai Szamoa,Szaúd-Arábia,Svédország,Szerbia,Szlovénia,Spanyolország,Suriname,Csád,Törökország,Türkmenisztán,Ukrajna,Magyarország,Uruguay,Egyiptom,Angola,Egyenlítői-Guinea,Argentína,Azerbajdzsán,Banglades,Bolívia,Brazília,Burkina Faso,Burundi,Chile,Dánia,Dzsibuti,Elefántcsontpart,Eritrea,Feröer,Francia Guyana,Gabon,Gibraltár,Grenadine-szigetek,Grönland,Guadeloupe,Bissau-Guinea,India,Irak,Man,Izrael,Kambodzsa,Kamerun,Csatorna-szigetek,Kanári-szigetek,Kazahsztán,Kirgizisztán,Comore-szigetek,Kongói Demokratikus Köztársaság,Kongói Köztársaság,Észak-Korea,Kuba,Kuvait,Libanon,Madagaszkár,Mali,Marokkó,Martinique,Mauritánia,Mauritius,Mongólia,Nepál,Omán,Pakisztán,Paraguay,Peru,Fülöp-szigetek,Lengyelország,Ruanda,Zambia,Svájc,Szenegál,Szomália,Saint Vincent,Szudán,Szíria,Tádzsikisztán,Thaiföld,Togo,Tunézia,Üzbegisztán,Egyesült Arab Emírségek,Vietnam,Fehéroroszország,Közép-afrikai Köztársaság · Célállomás - ország: Etiópia,Salvador,Jordánia,Liechtenstein,Madagaszkár,Maldív-szigetek,Ruanda,Svájc · Hálózati dugalj típus a készüléknél: F,C · Hálózati dugalj típus az uticélnál: J · Kivitel: Védőérintkező/CH · Névleges áram (max.): 10 A · USB csatlakozó: Nem · Úti adapter típus: Úti adapter · Üzemi feszültség: 250 V/AC/
Figyelem:
A dugasz-adapter nem feszültség- és frekvencia átalakító.
| USB csatlakozó | Nem |
|---|---|
| Üzemi feszültség | 250 V/AC/ |
| Max. névleges áram | 10 A |
| Kivitel | Védőérintkező/CH |
| Hálózati dugalj típus | J |
| Készülék dugalj | F |
| Készülék dugalj | C |
| Készülékekhez | Afganisztán |
| Készülékekhez | Albánia |
| Készülékekhez | Algéria |
| Készülékekhez | Andorra |
| Készülékekhez | Örményország |
| Készülékekhez | Aruba |
| Készülékekhez | Azori-szigetek |
| Készülékekhez | Baleár-szigetek |
| Készülékekhez | Bhután |
| Készülékekhez | Bosznia |
| Készülékekhez | Bulgária |
| Készülékekhez | Németország |
| Készülékekhez | Salvador |
| Készülékekhez | Észtország |
| Készülékekhez | Finnország |
| Készülékekhez | Görögország |
| Készülékekhez | Guinea |
| Készülékekhez | Hercegovina |
| Készülékekhez | Indonézia |
| Készülékekhez | Irán |
| Készülékekhez | Izland |
| Készülékekhez | Olaszország |
| Készülékekhez | Jordánia |
| Készülékekhez | Zöld-foki Köztársaság |
| Készülékekhez | Korea |
| Készülékekhez | Dél-Korea |
| Készülékekhez | Horvátország |
| Készülékekhez | Laosz |
| Készülékekhez | Lettország |
| Készülékekhez | Libéria |
| Készülékekhez | Litvánia |
| Készülékekhez | Luxemburg |
| Készülékekhez | Makaó |
| Készülékekhez | Madeira-szigetek |
| Készülékekhez | Macedónia |
| Készülékekhez | Moldova |
| Készülékekhez | Monaco |
| Készülékekhez | Montenegró |
| Készülékekhez | Mozambik |
| Készülékekhez | Mianmar |
| Készülékekhez | Új-Kaledónia |
| Készülékekhez | Hollandia |
| Készülékekhez | Holland Antillák |
| Készülékekhez | Niger |
| Készülékekhez | Norvégia |
| Készülékekhez | Ausztria |
| Készülékekhez | Kelet-Timor |
| Készülékekhez | Portugália |
| Készülékekhez | Románia |
| Készülékekhez | Oroszország |
| Készülékekhez | Amerikai Szamoa |
| Készülékekhez | Szaúd-Arábia |
| Készülékekhez | Svédország |
| Készülékekhez | Szerbia |
| Készülékekhez | Szlovénia |
| Készülékekhez | Spanyolország |
| Készülékekhez | Suriname |
| Készülékekhez | Csád |
| Készülékekhez | Törökország |
| Készülékekhez | Türkmenisztán |
| Készülékekhez | Ukrajna |
| Készülékekhez | Magyarország |
| Készülékekhez | Uruguay |
| Készülékekhez | Egyiptom |
| Készülékekhez | Angola |
| Készülékekhez | Egyenlítői-Guinea |
| Készülékekhez | Argentína |
| Készülékekhez | Azerbajdzsán |
| Készülékekhez | Banglades |
| Készülékekhez | Bolívia |
| Készülékekhez | Brazília |
| Készülékekhez | Burkina Faso |
| Készülékekhez | Burundi |
| Készülékekhez | Chile |
| Készülékekhez | Dánia |
| Készülékekhez | Dzsibuti |
| Készülékekhez | Elefántcsontpart |
| Készülékekhez | Eritrea |
| Készülékekhez | Feröer |
| Készülékekhez | Francia Guyana |
| Készülékekhez | Gabon |
| Készülékekhez | Gibraltár |
| Készülékekhez | Grenadine-szigetek |
| Készülékekhez | Grönland |
| Készülékekhez | Guadeloupe |
| Készülékekhez | Bissau-Guinea |
| Készülékekhez | India |
| Készülékekhez | Irak |
| Készülékekhez | Man |
| Készülékekhez | Izrael |
| Készülékekhez | Kambodzsa |
| Készülékekhez | Kamerun |
| Készülékekhez | Csatorna-szigetek |
| Készülékekhez | Kanári-szigetek |
| Készülékekhez | Kazahsztán |
| Készülékekhez | Kirgizisztán |
| Készülékekhez | Comore-szigetek |
| Készülékekhez | Kongói Demokratikus Köztársaság |
| Készülékekhez | Kongói Köztársaság |
| Készülékekhez | Észak-Korea |
| Készülékekhez | Kuba |
| Készülékekhez | Kuvait |
| Készülékekhez | Libanon |
| Készülékekhez | Madagaszkár |
| Készülékekhez | Mali |
| Készülékekhez | Marokkó |
| Készülékekhez | Martinique |
| Készülékekhez | Mauritánia |
| Készülékekhez | Mauritius |
| Készülékekhez | Mongólia |
| Készülékekhez | Nepál |
| Készülékekhez | Omán |
| Készülékekhez | Pakisztán |
| Készülékekhez | Paraguay |
| Készülékekhez | Peru |
| Készülékekhez | Fülöp-szigetek |
| Készülékekhez | Lengyelország |
| Készülékekhez | Ruanda |
| Készülékekhez | Zambia |
| Készülékekhez | Svájc |
| Készülékekhez | Szenegál |
| Készülékekhez | Szomália |
| Készülékekhez | Saint Vincent |
| Készülékekhez | Szudán |
| Készülékekhez | Szíria |
| Készülékekhez | Tádzsikisztán |
| Készülékekhez | Thaiföld |
| Készülékekhez | Togo |
| Készülékekhez | Tunézia |
| Készülékekhez | Üzbegisztán |
| Készülékekhez | Egyesült Arab Emírségek |
| Készülékekhez | Vietnam |
| Készülékekhez | Fehéroroszország |
| Készülékekhez | Közép-afrikai Köztársaság |
| Célállomás | Etiópia |
| Célállomás | Salvador |
| Célállomás | Jordánia |
| Célállomás | Liechtenstein |
| Célállomás | Madagaszkár |
| Célállomás | Maldív-szigetek |
| Célállomás | Ruanda |
| Célállomás | Svájc |
| Termék típus | Úti adapter |
| Termékazonosító | 377300 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Brennenstuhl |
| Cikkszám | 1432353 |
| Súly | 68 g |
| Vonalkód | 4007123639113 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.