Fúrókalapácsok
Bosch Professional GBH 3-28 DRE SDS-Plus-Fúrókalapács 800 W Hordtáskával
Gyártó: Bosch Professional
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Professional GBH 3-28 DRE SDS-Plus-Fúrókalapács 800 W Hordtáskával
Termékazonosító: 805405
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 198 990 Ft/db)
198 990 Ft
| Típus | GBH 3-28 DRE Professional |
|---|---|
| Teljesítmény | 800 W |
| Fordulatszám tartomány | 0 - 900 fordulat/perc |
| Ütésszám (max.) | 4000 /perc |
| Ütési energia (max.) | 3.1 J |
| Fúró Ø (max.) | (Beton/acél/fa) 28/13/30 mm |
| Szerszámbefogó | SDS-Plus |
| Jellemzők | Hordtáskával |
| Funkciók | Ütéskikapcsolás |
| Funkciók | Forgáskikapcsolás |
| Váltó típus | 1 sebességfokozat |
| Súly | 3.5 kg |
| Hossz | 326 mm |
| Magasság | 233 mm |
| Termék típus | Fúrókalapács |
| Termékazonosító | 805405 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Professional |
| Cikkszám | 821556 |
| Súly | 6.16 kg |
| Vonalkód | 3165140471220 |
A fúrókalapács az építkezés és barkácsolás legfontosabb eszközei közé tartozik. Ezzel a géppel könnyedén áttörhet betonfalakat, kőzet alapot készíthet, vagy akár csempét is fektethet. Kínálatunkban megtalálhatók a Bosch Professional, Einhell, Makita, Metabo és Bosch Home and Garden márkák fúrókalapácsai, melyek különböző teljesítmény- és funkcióválasztékkal rendelkeznek. Válassza ki az Ön igényeinek megfelelő modellt!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.