Szerszámgép akkuk | Kisgép akkuk
Bosch Professional GBA 18V 4.0AH 1600Z00038 Szerszám akku 18 V 4 Ah Lítiumion
Gyártó: Bosch Professional
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Professional GBA 18V 4.0AH 1600Z00038 Szerszám akku 18 V 4 Ah Lítiumion
Termékazonosító: 805336
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 39 990 Ft/db)
39 990 Ft
| Gyártói szám | 1600Z00038 |
|---|---|
| Feszültség | 18 V |
| Kapacitás | 4 Ah |
| Technológia | Lítiumion |
| Újratölthető | Igen |
| Méret | Speciális akku |
| Szélesség | 74 mm |
| Hossz | 98 mm |
| Súly | 500 g |
| Méret | (H x Sz) 98 mm x 74 mm |
| Alkalmas márkák | Bosch |
| Termék típus | Szerszám akku |
| Termékazonosító | 805336 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Professional |
| Cikkszám | 819494 |
| Súly | 686 g |
| Vonalkód | 3165140730464 |
Találja meg itt az ideális akkumulátort a Bosch Professional, Fein, Makita és Metabo szerszámgépekhez! Kínálatunkban 10,8 V-tól 18 V-ig terjedő feszültséggel rendelkező lítiumion akkukat talál, melyek garantálják a hatékony munkavégzést. Válasszon az Ön igényeinek megfelelő kapacitású és teljesítményű akkumulátort, hogy minden barkácsoláshoz legyen a megfelelő energiaforrás.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.