Bosch Professional Bosch Power Tools 1600Z0002X Szerszám akku 12 V 2 Ah Lítiumion
Gyártó: Bosch Professional
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Professional 1600Z0002X Szerszám akku 12 V 2 Ah LítiumionAkkumulátor 12 V / 2,0 Ah Li-IonEquipment: Nincs önkisülés, nincs memóriahatás a lítium-ion technológiának köszönhetően · 100% -ban kompatibilis az összes Bosch Blue 10,8 és 12 V-os készü...
Termékazonosító: 673415
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 22 990 Ft/db)
22 990 Ft
Bosch Professional
1600Z0002X
Szerszám akku
12 V
2 Ah
Lítiumion
Akkumulátor 12 V / 2,0 Ah Li-Ion
Equipment:
Nincs önkisülés, nincs memóriahatás a lítium-ion technológiának köszönhetően · 100% -ban kompatibilis az összes Bosch Blue 10,8 és 12 V-os készülékkel és töltővel · Teljesen működőképes, még 3 m-es esés után is.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Akkufeszültség: 12 V · Battery/Rechargeable size (search only): Egyéb · Elem- és akkuméret: Speciális akku · Elem-/akkutechnológia: Lítiumion · Kapacitás (mAh, Ah): 2 Ah · Méret, hossz: 51 mm · Méret, szélesség: 48 mm · Súly: 175 g · Type (Bosch): Bosch Professional (blauw) · Újratölthető: Igen
| Gyártói szám | 1600Z0002X |
|---|---|
| Feszültség | 12 V |
| Kapacitás | 2 Ah |
| Technológia | Lítiumion |
| Újratölthető | Igen |
| Méret | Speciális akku |
| Szélesség | 48 mm |
| Hossz | 51 mm |
| Súly | 175 g |
| Méret | (H x Sz) 51 mm x 48 mm |
| Alkalmas márkák | Bosch |
| Termék típus | Szerszám akku |
| Termékazonosító | 673415 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Professional |
| Cikkszám | 819489 |
| Súly | 237 g |
| Vonalkód | 3165140730358 |
| Kategória | Akku, elem, akkutöltő>Kamera, telefon és szerszám akkuk, töltők>Szerszám akkuk, kisgép akkuk |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.