Ütvefúrók
Bosch Professional GSB 16 RE Ütvefúrógép 750 W
Gyártó: Bosch Professional
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Professional GSB 16 RE Ütvefúrógép 750 W
Termékazonosító: 805266
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 85 990 Ft/db)
85 990 Ft
| Teljesítmény | 750 W |
|---|---|
| Üresjárati fordulatszám | 0 - 2800 fordulat/perc |
| Ütésszám (max.) | 47600 /perc |
| Fúró Ø (max.) | (Fa / acél / beton) 30/13/16 mm |
| Súly | 2.2 kg |
| Fúrótokmány szorítási tartomány | 1,5 - 13 mm |
| Magasság | 214 mm |
| Hossz | 285 mm |
| Szerszám gyorstokmány | Igen |
| Termék típus | Ütvefúrógép |
| Termékazonosító | 805266 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Professional |
| Cikkszám | 815962 |
| Súly | 4.036 kg |
| Vonalkód | 3165140519267 |
A professzionális és hobbi felhasználók számára is kínálunk széles választékot ütvefúrókból. Bosch Professional, Metabo, Makita, Einhell és Mannesmann márkák termékei között biztosan megtalálod a megfelelő eszközt feladatokhoz, legyen az falak fúrása, csavarok meghúzása vagy építőipari munkák. A különböző teljesítményű és funkciójú ütvefúrók közül választhatod ki azt, ami a legjobban megfelel igényeidnek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.