Excenter csiszológépek
Bosch Professional GPO 14 CE 0601389000 Polírozógép 230 V 1400 W 750 - 3000 fordulat/perc 180 mm
Gyártó: Bosch Professional
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Professional GPO 14 CE 0601389000 Polírozógép 230 V 1400 W 750 - 3000 fordulat/perc 180 mm
Termékazonosító: 805238
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 123 990 Ft/db)
123 990 Ft
| Üzemi feszültség | 230 V |
|---|---|
| Fordulatszám (max.) | 3000 fordulat/perc |
| Fordulatszám (min.) | 750 fordulat/perc |
| Fordulatszám tartomány | 750 - 3000 fordulat/perc |
| Súly | 2.5 kg |
| Tartalom | 1 db |
| Teljesítmény | 1400 W |
| Polírozó test átmérő | 180 mm |
| Szerszámtartó | M14 |
| Termék típus | Excentrikus polírozógép |
| Termékazonosító | 805238 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Professional |
| Cikkszám | 813749 |
| Súly | 3.9 kg |
| Vonalkód | 3165140572996 |
Az excenter csiszológépek kiváló választás mindenféle felület simítására és polírozására. A Bosch Professional, Metabo, Makita, Einhell és Bosch Home and Garden márkák széles választéka biztosítja, hogy megtaláljuk a megfelelő eszközt igényeidhez. A különböző teljesítmény- és átmérő-kategóriákból válogathatsz, így könnyedén kiválaszthatod az ideális gépet bármilyen feladathoz.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.