Bosch Professional GRO 12 V LI 06019C5001 Akkus többfunkciós szerszám 2. akkuval, Tartozékokkal, Hordtáskával 9 részes 12 V 2 Ah
Gyártó: Bosch Professional
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Professional GRO 12 V LI 06019C5001 Akkus többfunkciós szerszám 2. akkuval,Tartozékokkal,Hordtáskával 9 részes 12 V 2 Ah Vele szállított akkuk száma 2Erőteljes motor nagy for...
Termékazonosító: 805233
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 118 990 Ft/db)
118 990 Ft
Bosch Professional
GRO 12 V LI
06019C5001
Akkus többfunkciós szerszám
2. akkuval,Tartozékokkal,Hordtáskával
9 részes
12 V
2 Ah
Vele szállított akkuk száma 2
Erőteljes motor nagy fordulatszámmal (akár 35 000 percenkénti fordulatszám) a gyors munkavégzéshez
Széleskörű professzionális alkalmazások, mint például vágás, csiszolás, marás, polírozás és fúrás, különösen nehezen elérhető helyeken
Kényelmes munkavégzés a kompakt kialakításnak, az ergonomikus kialakításnak és a beépített LED-világításnak köszönhetően
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Sokoldalú felhasználás - forgácsoláshoz, csiszoláshoz, maráshoz, polírozáshoz és fúráshoz · Pontos kezelhetőség a kompakt és kiegyensúlyozott kialakításnak, az ergonómikus kialakításnak és a cserélhető szerszámrészeknek köszönhetően · Élvezetes munka az optimalizált kapcsolók és a LED-fény révén.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Akku kapacitás: 2 Ah · Akkufeszültség: 12 V · Elektromos szerszám jellemzők: 2. akkuval,Tartozékokkal,Hordtáskával · Méret, hossz: 255 mm · Méret, szélesség: 53 mm · Szerszámbefogó: Szorítófogó · Súly: 600 g · Súly, megjegyzés: Akkuval · Tokmány átmérő: 3.2 mm · További műszaki adatok: A csapszeg átmérője: 3,2 mm · Type (Bosch): Bosch Professional (blauw) · Vele szállított akkuk száma: 2 · Üresjárati rezgésszám: 5000 - 32000 /min
Package contents:
L-BOXX 102, 1/2 L-BOXX betét akkumulátornak és töltőnek, 2 db GBA 12V 2.0Ah akkumulátor, GAL 12V-40 Professional gyorstöltő
| Jellemzők | 2. akkuval |
|---|---|
| Jellemzők | Tartozékokkal |
| Jellemzők | Hordtáskával |
| Akkufeszültség | 12 V |
| Akku kapacitás | 2 Ah |
| Üresjárati rezgésszám | 5000 - 32000 /min |
| Szerszámbefogó | Szorítófogó |
| Vele szállított akkuk száma | 2 |
| Méret | (H x Sz) 255 mm x 53 mm |
| Hossz | 255 mm |
| Szélesség | 53 mm |
| Súly | 600 g |
| Súly megjegyzés | Akkuval |
| Termék típus | Akkus többfunkciós szerszám |
| Termékazonosító | 805233 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Professional |
| Cikkszám | 809138 |
| Súly | 3.914 kg |
| Vonalkód | 3165140709002 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.