Beszúró fűrészek
Bosch Professional GST 12 V-LI Beszúró fűrész 06015A1001 akku nélkül 10.8 V
Gyártó: Bosch Professional
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Professional GST 12 V-LI Beszúró fűrész 06015A1001 akku nélkül 10.8 V
Termékazonosító: 805232
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 63 990 Ft/db)
63 990 Ft
| Jellemzők | Akku nélkül |
|---|---|
| Akkufeszültség | 10.8 V |
| Löketszám (max.) | 2800 /perc |
| Emelési magasság (max.) | 18 mm |
| Vágási mélység max. (fa) | 70 mm |
| Vágási mélység max. (fém) | 3 mm |
| Vágási mélység max. (alumínium) | 3 mm |
| Súly | 1.3 kg |
| Termék típus | Beszúró fűrész |
| Termékazonosító | 805232 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Professional |
| Cikkszám | 809137 |
| Súly | 1.936 kg |
| Vonalkód | 3165140711463 |
A beszúró fűrészek kiváló eszközök azoknak, akik pontos vágásokat szeretnének végezni fában, műanyagban és nem vas tartalmú fémben. A kategóriánkban megtalálhatók a legkeresettebb márkák, mint a Bosch Professional, Einhell, Makita, Metabo és Bosch Accessories termékei. Válasszon a Proxxon Micromot STS/E kézi dekopírfűrésztől a Bosch Professional Akku-Stichsäge GST 12V-70 solo modelljéig, hogy megtalálja az ideális eszközt projektjeihez.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.