Élezők, speciális csiszolók
Bosch Professional GGS 8 CE 0601222100 Egyenes csiszoló 750 W
Gyártó: Bosch Professional
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Professional GGS 8 CE 0601222100 Egyenes csiszoló 750 W
Termékazonosító: 801666
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 178 990 Ft/db)
178 990 Ft
| Teljesítmény | 750 W |
|---|---|
| Üresjárati fordulatszám | 2500 - 8000 fordulat/perc |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Hossz | 387 mm |
| Súly | 1.7 kg |
| Magasság | 77 mm |
| Termék típus | Egyenes csiszoló |
| Termékazonosító | 801666 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Professional |
| Cikkszám | 514584 |
| Súly | 2.682 kg |
| Vonalkód | 3165140584852 |
Éles és precíz eszközökre van szüksége? A megfelelő élezők és speciális csiszolók segítségével garantáltan meghosszabbíthatja a szerszámainak élettartamát és mindig tökéletes eredményt érhet el. A Holzmann Maschinen, Einhell, Makita, Bosch Professional és Metabo márkák széles választéka között biztosan megtalálja a megfelelőt, legyen szó fúrószár élezésről, asztali polírozógépek használatáról vagy Proxxon Micromot 27180 típusú mini csiszolóról.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.