Bosch Professional GSS 280 AVE 0601292902 Rezgőcsiszoló 350 W 114 x 226 mm
Gyártó: Bosch Professional
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Professional GSS 280 AVE 0601292902 Rezgőcsiszoló 350 W 114 x 226 mm Orbital sander GSS 280 AVE350 W Üresjárati rezgésszám: 16000 - 22000 /minGSS 280 AVE...
Termékazonosító: 801660
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 191 990 Ft/db)
191 990 Ft
Bosch Professional
GSS 280 AVE
0601292902
Rezgőcsiszoló
350 W
114 x 226 mm
Orbital sander GSS 280 AVE
350 W
Üresjárati rezgésszám: 16000 - 22000 /min
GSS 280 AVE orbitális csiszoló, első osztályú felületi minőség a legalacsonyabb rezgéssel, legalacsonyabb rezgés az osztályban (
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Csiszolófelület: 114 x 226 mm · Méret, hossz: 440 mm · Méret, magasság: 205 mm · Méret, szélesség: 114 mm · Súly: 2.7 kg · Teljesítmény: 350 W · További műszaki adatok: Leadott teljesítmény: 125 W · Csiszolóanyagvastagság: (tépőzár / szorító) 115 x 230/115 x 280 mm · Üresjárati fordulatszám: 8000 - 11000 / perc · Type (Bosch): Bosch Professional (blauw) · Üresjárati rezgésszám: 16000 - 22000 /min · Üzemi feszültség: 230 V
Package contents:
1 db csiszolólap C470, Best for Wood + Paint, 180
1 db C470 csiszolólap, Best for Wood + Paint, 80
Pótfogantyú
1 db C470 csiszolólap, Best for Wood + Paint, 120
| Teljesítmény | 350 W |
|---|---|
| Csiszolófelület | 114 x 226 mm |
| Üresjárati rezgésszám | 16000 - 22000 /min |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Méret | (H x Sz x Ma) 440 x 114 x 205 mm |
| Hossz | 440 mm |
| Szélesség | 114 mm |
| Magasság | 205 mm |
| Súly | 2.7 kg |
| Termék típus | Rezgőcsiszoló |
| Termékazonosító | 801660 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Professional |
| Cikkszám | 514572 |
| Súly | 3.838 kg |
| Vonalkód | 3165140663830 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.