Rezgő csiszolók
Bosch Professional GSS 280 AVE 0601292901 Rezgőcsiszoló Hordtáskával 350 W 114 x 226 mm
Gyártó: Bosch Professional
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Professional GSS 280 AVE 0601292901 Rezgőcsiszoló Hordtáskával 350 W 114 x 226 mm
Termékazonosító: 801659
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 209 990 Ft/db)
209 990 Ft
| Jellemzők | Hordtáskával |
|---|---|
| Teljesítmény | 350 W |
| Csiszolófelület | 114 x 226 mm |
| Üresjárati rezgésszám | 16000 - 22000 /min |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Méret | (H x Sz x Ma) 440 x 114 x 205 mm |
| Hossz | 440 mm |
| Szélesség | 114 mm |
| Magasság | 205 mm |
| Súly | 2.7 kg |
| Termék típus | Rezgőcsiszoló |
| Termékazonosító | 801659 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Professional |
| Cikkszám | 514571 |
| Súly | 6.48 kg |
| Vonalkód | 3165140663823 |
A rezegő csiszolók kiváló eszközök különböző felületek tisztítására és polírozására. A Bosch Professional, Metabo, Makita, Einhell és Brüder Mannesmann márkák széles választékából megtalálhatod a megfelelő modellt igényeidhez. Akku vagy elektromos vezetékes, 350 W-os vagy akár 18 V-os akkumulátorral felszerelt rezegő csiszolók közül válogathatsz.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.