Beszúró fűrészek
Bosch Professional GST 150 CE Beszúró fűrész 0601512000 Hordtáskával 780 W
Gyártó: Bosch Professional
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Professional GST 150 CE Beszúró fűrész 0601512000 Hordtáskával 780 W
Termékazonosító: 801663
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 119 990 Ft/db)
119 990 Ft
| Jellemzők | Hordtáskával |
|---|---|
| Teljesítmény | 780 W |
| Löketszám (max.) | 3100 /perc |
| Emelési magasság (max.) | 26 mm |
| Vágási mélység max. (fa) | 150 mm |
| Vágási mélység max. (fém) | 10 mm |
| Vágási mélység max. (alumínium) | 20 mm |
| Kábelhossz | 4.00 m |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Súly | 2.6 kg |
| Termék típus | Beszúró fűrész |
| Termékazonosító | 801663 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Professional |
| Cikkszám | 514480 |
| Súly | 4.354 kg |
| Vonalkód | 3165140463720 |
A beszúró fűrészek kiváló eszközök azoknak, akik pontos vágásokat szeretnének végezni fában, műanyagban és nem vas tartalmú fémben. A kategóriánkban megtalálhatók a legkeresettebb márkák, mint a Bosch Professional, Einhell, Makita, Metabo és Bosch Accessories termékei. Válasszon a Proxxon Micromot STS/E kézi dekopírfűrésztől a Bosch Professional Akku-Stichsäge GST 12V-70 solo modelljéig, hogy megtalálja az ideális eszközt projektjeihez.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.