Kézi körfűrészek
Bosch Professional GKS 85 Kézi körfűrész Vágási mélység max. (90°) 85 mm 2200 W
Gyártó: Bosch Professional
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Professional GKS 85 Kézi körfűrész Vágási mélység max. (90°) 85 mm 2200 W
Termékazonosító: 801653
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 159 990 Ft/db)
159 990 Ft
| Fűrészlap átmérő | 235 mm |
|---|---|
| Furat átmérő | 30 mm |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Üresjárati fordulatszám | 5000 fordulat/perc |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Vágási mélység max. (45°) | 65 mm |
| Vágási mélység max. (90°) | 85 mm |
| Súly | 7.5 kg |
| Tartalom | 1 db |
| Termék típus | Kézi körfűrész |
| Termékazonosító | 801653 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Professional |
| Cikkszám | 514463 |
| Súly | 10.29 kg |
| Vonalkód | 3165140401906 |
A kézi körfűrészek kiváló eszközök a faanyagok pontos és hatékony vágására. A Bosch Professional, Einhell, Metabo, Makita és Holzmann Maschinen márkák kínálatában megtalálhatók a különböző igényeknek megfelelő modellek. Válassza ki a számára legmegfelelőbb kézi körfűrészt, figyelembe véve a vágási mélységet, az áramkört vagy az akkumulátoros üzemmódot.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.