Fúrógépek
Bosch Professional GBM 6 RE Fúrógép 350 W 1 sebességfokozat
Gyártó: Bosch Professional
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Professional GBM 6 RE Fúrógép 350 W 1 sebességfokozat
Termékazonosító: 801648
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 60 990 Ft/db)
60 990 Ft
| Teljesítmény | 350 W |
|---|---|
| Üresjárati fordulatszám | 0 - 4000 fordulat/perc |
| Váltó típus | 1 sebességfokozat |
| Szerszámbefogó | Gyorsbefogó tokmány |
| Fúró Ø (max.) | (Fa / acél / alumínium) 15 / 6.5 / 8 mm |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Gallér átmérő | 43 mm |
| Súly | 1.2 kg |
| Termék típus | Fúrógép |
| Termékazonosító | 801648 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Professional |
| Cikkszám | 514446 |
| Súly | 1.78 kg |
| Vonalkód | 3165140485913 |
Fúrógépekkel könnyedén átfúrhatja falat, fából készült keret elemeket vagy bármilyen más anyagot. A kínálatunkban megtalálható Bosch Professional, Makita, Metabo, Fein és Einhell márkák fúrógépei kiváló minőségűek és megbízhatóak. Választhat akkumulátoros vagy elektromos fúrógépet, mini sarokfúrót vagy marógépet is, attól függően, hogy milyen feladatot szeretne elvégezni.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.