Sarokcsiszolók
Bosch Professional GNF 35 CA 0601621703 Lyukvágók 150 mm Hordtáskával 1400 W
Gyártó: Bosch Professional
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Professional GNF 35 CA 0601621703 Lyukvágók 150 mm Hordtáskával 1400 W
Termékazonosító: 805544
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 338 990 Ft/db)
338 990 Ft
| Jellemzők | Hordtáskával |
|---|---|
| Teljesítmény | 1400 W |
| Korong átmérő | 150 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 9300 fordulat/perc |
| Leadott teljesítmény | 820 W |
| Hossz | 316 mm |
| Magasság | 346 mm |
| Súly | 4.7 kg |
| Termék típus | Lyukvágók |
| Termékazonosító | 805544 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Professional |
| Cikkszám | 514375 |
| Súly | 7.7 kg |
| Vonalkód | 3165140253390 |
A sarokcsiszoló elengedhetetlen eszköze minden barkácsnak és szakembernek, aki fém, beton vagy fa munkálataiban jártas. Metabo, Bosch Professional, Makita, Einhell és Fein márkák széles választékából könnyedén megtalálhatod a megfelelő sarokcsiszolót igényeidhez. Hosszúnyakú mini sarokköszörűtől a PROXXON 28547 Micromot LWS-ig, vágóállványokon és csiszolópapíros sarokcsiszolókon keresztül számos modell közül választhatsz.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.