Bosch Professional GBH 4-32 DFR SDS-Plus-Fúrókalapács 900 W Hordtáskával
Gyártó: Bosch Professional
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
SDS Plus fúrókalapács hordtáskával 900 W, Bosch Professional GBH 4-32 DFRSDS Plus fúrókalapács hordtáskával 900 W, Bosch Professional GBH 4-32 DFR900 WÜtési energia (max.) 4.2 JMax. furat átmérő 32/13/90/32 mm (fa/fém/falazat/...
Termékazonosító: 805545
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 314 990 Ft/db)
314 990 Ft
SDS Plus fúrókalapács hordtáskával 900 W, Bosch Professional GBH 4-32 DFR
900 WÜtési energia (max.) 4.2 J
Max. furat átmérő 32/13/90/32 mm (fa/fém/falazat/beton)
Jellemzők:
Jobb-/bal forgásirány · SDS-plus szerszám befogás · Forgás megállító · Ütés gátlás · 12 bites pozíciók · Furatmélység felütköztetés · Vibrációcsillapítás
Műszaki adatok:
Elektromos szerszám jellemzők: Hordtáskával · Fordulatszám tartomány: 0 - 760 fordulat/perc · Funkciók (elektromos szerszámok): Ütéskikapcsolás,Forgáskikapcsolás · Fúró Ø (max.): (Fa / fém / falazat / beton) 32/13/90/32 mm · Kivitel (Bosch): Bosch Professional (blauw) · Szerszámbefogó: SDS-Plus · Súly: 4.7 kg · Teljesítmény: 900 W · Típus: GBH 4-32 · Váltó típus: 1 sebességfokozat · Ütési energia (max.): 4.2 J · Ütésszám (max.): 3600 /perc · Üzemi feszültség: 230 V
Szállítás tartalma:
Mélység megállás 310 mm · Cserélhető SDS-Plus · Pótfogantyú · Műanyag hordtáska
| Típus | GBH 4-32 |
|---|---|
| Teljesítmény | 900 W |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Fordulatszám tartomány | 0 - 760 fordulat/perc |
| Ütésszám (max.) | 3600 /perc |
| Ütési energia (max.) | 4.2 J |
| Fúró Ø (max.) | (Fa / fém / falazat / beton) 32/13/90/32 mm |
| Szerszámbefogó | SDS-Plus |
| Jellemzők | Hordtáskával |
| Funkciók | Ütéskikapcsolás |
| Funkciók | Forgáskikapcsolás |
| Váltó típus | 1 sebességfokozat |
| Súly | 4.7 kg |
| Termék típus | Fúrókalapács |
| Termékazonosító | 805545 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Professional |
| Cikkszám | 514320 |
| Súly | 7.26 kg |
| Vonalkód | 3165140412995 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.