Fúrókalapácsok
Bosch Professional GSH 3 E SDS-Plus-Vésőkalapács 650 W 2.6 J Hordtáskával
Gyártó: Bosch Professional
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Professional GSH 3 E SDS-Plus-Vésőkalapács 650 W 2.6 J Hordtáskával
Termékazonosító: 805540
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 210 990 Ft/db)
210 990 Ft
| Teljesítmény | 650 W |
|---|---|
| Ütési energia (max.) | 2.6 J |
| Ütésszám (max.) | 3500 /perc |
| Szerszámbefogó | SDS-Plus |
| Jellemzők | Hordtáskával |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Súly | 3.5 kg |
| Hossz | 376 mm |
| Szélesség | 89 mm |
| Magasság | 208 mm |
| Méret | (H x Sz x Ma) 376 x 89 x 208 mm |
| Termék típus | Vésőkalapács |
| Termékazonosító | 805540 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Professional |
| Cikkszám | 514319 |
| Súly | 6.68 kg |
| Vonalkód | 3165140326179 |
A fúrókalapács az építkezés és barkácsolás legfontosabb eszközei közé tartozik. Ezzel a géppel könnyedén áttörhet betonfalakat, kőzet alapot készíthet, vagy akár csempét is fektethet. Kínálatunkban megtalálhatók a Bosch Professional, Einhell, Makita, Metabo és Bosch Home and Garden márkák fúrókalapácsai, melyek különböző teljesítmény- és funkcióválasztékkal rendelkeznek. Válassza ki az Ön igényeinek megfelelő modellt!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.