Bosch Professional 0601B24000 GTA 3800 professzionális munkaasztal 18.9 kg
Gyártó: Bosch Professional
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
GTA 3800 professzionális munkaasztalJellemzők: Rugalmasság 1: Egyedi állítású munkadarab-tartók hosszú ütközővel a hosszú munkadarabokkal történő pontos munka elvégzéséhezRugalmasság 2: szinte minden sarok- és kombinált fűrészhez h...
Termékazonosító: 976182
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 144 990 Ft/db)
144 990 Ft
Jellemzők: Rugalmasság 1: Egyedi állítású munkadarab-tartók hosszú ütközővel a hosszú munkadarabokkal történő pontos munka elvégzéséhez
Rugalmasság 2: szinte minden sarok- és kombinált fűrészhez használható
3 rugalmasság: Könnyű szállítás: alacsony súly és ergonómikus fogantyú
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok: Kivitel (Bosch): Bosch Professional (blauw) · Magasság (max.): 824 mm · Méret, hossz: 3877 mm · Súly: 18.9 kg · Tartóerő (asztal): 250 kg
Szállítás tartalma: A munkadarab tartói görgővel és hosszanti ütközővel, csavarkulcs, Géptartó
| Tartóerő (asztal) | 250 kg |
|---|---|
| Súly | 18.9 kg |
| Magasság (max.) | 824 mm |
| Termék típus | Munkaasztal alapmodul |
| Termékazonosító | 976182 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Professional |
| Cikkszám | 2149316 |
| Súly | 25.4 kg |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.