Szerszámgép akku töltők
Bosch Professional GAL 3680 CV Töltőállomás 1600A004ZS
Gyártó: Bosch Professional
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Professional GAL 3680 CV Töltőállomás 1600A004ZS
Termékazonosító: 803154
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 59 990 Ft/db)
59 990 Ft
| Méret | (H x Sz x Ma) 195 x 129 x 82 mm |
|---|---|
| Magasság | 82 mm |
| Hossz | 195 mm |
| Szélesség | 129 mm |
| Alkalmas | A 14,4 / 18/36 V feszültségosztályú Bosch lítium-ion akkumulátorok |
| Töltőáram (max.) | 8 A |
| Töltési csatornák/rekeszek | 1 |
| Kimeneti feszültség | 14.4 V |
| Kimeneti feszültség | 18 V |
| Kimeneti feszültség | 36 V |
| Típus | GAL 3680 CV |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Súly | 0.9 kg |
| Termékazonosító | 803154 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Professional |
| Cikkszám | 1348611 |
| Súly | 1.008 kg |
| Vonalkód | 3165140818421 |
A Bosch Professional, Einhell, Makita és Metabo márkájú akku töltők széles választéka segít meghosszabbítani a szerszámok üzemidejét. Akár 10,8V lítium akkukhoz vagy professzionális 18V-os rendszerekhez keresel töltőt, nálunk megtalálod a megfelelőt. A Basetech és Bosch Professional kínálatában USB-s töltőállomások is elérhetők, amelyek kényelmesen tölthetik az akkumulátorokat mobiltelefonokhoz vagy tablet PC-khez is.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.