Bosch Professional GBH 8-45 D SDS-Max-Fúrókalapács 1500 W
Gyártó: Bosch Professional
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Professional GBH 8-45 D SDS-Max- Fúrókalapács 1500 WGBH 8-45 D kalapácsfúró1500 W Ütési energia (max.) 12.5 J(Beton) 125 mmMax. Fúrás ØA GBH 8-45 D Professional univerzális alkalmazási lehetőségei...
Termékazonosító: 803146
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 471 990 Ft/db)
471 990 Ft
Bosch Professional
GBH 8-45 D
SDS-Max- Fúrókalapács 1500 W
GBH 8-45 D kalapácsfúró
1500 W
Ütési energia (max.) 12.5 J
(Beton) 125 mmMax. Fúrás Ø
A GBH 8-45 D Professional univerzális alkalmazási lehetőségeinek köszönhetően egy vezetékes, mindentudó eszköz az SDS max fúrókalapácsok szegmensében. Tökéletes teljesítmény-tömeg arányának köszönhetően számos SDS max feladatot könnyedén elvégezhet. Ez a fúrókalapács robusztus fém alkatrészekkel is rendelkezik a hosszú élettartam érdekében. Erőteljes motorja 12,5 joule ütési energiát biztosít a gyors fúrási előrehaladás és a magas anyagleválasztási sebesség érdekében.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Véletlen bekapcsolás elleni védelem · túlterheléskioldó · Állandó elektronikus · Sebesség kiválasztása.
Technical specifications:
Fordulatszám tartomány: 0 - 305 U/min · Fúró Ø (max.): (Beton) 125 mm · Szerszámbefogó: SDS-Max · Súly: 8.2 kg · Teljesítmény: 1500 W · Típus: GBH 8-45 D · Ütési energia (max.): 12.5 J · Ütésszám (max.): 2720 /min
Package contents:
zsír cső · gép ruházat · Pótfogantyú · Hordtáska.
| Típus | GBH 8-45 D |
|---|---|
| Teljesítmény | 1500 W |
| Fordulatszám tartomány | 0 - 305 fordulat/perc |
| Ütésszám (max.) | 2720 /perc |
| Ütési energia (max.) | 12.5 J |
| Fúró Ø (max.) | (Beton) 125 mm |
| Szerszámbefogó | SDS-Max |
| Súly | 8.2 kg |
| Termék típus | Fúrókalapács |
| Termékazonosító | 803146 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Professional |
| Cikkszám | 1307324 |
| Súly | 12.24 kg |
| Vonalkód | 3165140604062 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.