Mérőkerekek
Bosch Professional GWM40 Mérőkerék 999.99 m
Gyártó: Bosch Professional
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Professional GWM40 Mérőkerék 999.99 m
Termékazonosító: 806405
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 88 990 Ft/db)
88 990 Ft
| Súly | 3.3 kg |
|---|---|
| Mérési tartomány (max.) | 999.99 m |
| Termék típus | Mérőkerék |
| Termékazonosító | 806405 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Professional |
| Cikkszám | 1307323 |
| Súly | 5.08 kg |
| Vonalkód | 3165140781558 |
Precíz mérésekhez keresel megbízható mérőkereket? A Bosch Professional és Trumeter márkák széles választékából biztosan megtalálod a megfelelőt! Kerekes távolságmérők, digitális modellek LCD kijelzővel, vagy hagyományos kerekes távolságmérők - mind elérhetők nálunk. Választhatod a mérési tartományt és pontosságot is, legyen szó 99999,99 m-es mérésekről vagy pontosabb 1%-os pontosságról.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.