Bosch Professional i-BOXX 53 Rendszerező hordtáska (H x Sz x Ma) 316 x 357 x 53 mm Rekeszek: 12 Változtatható alsó osztás Tartalom, tartalmi egységek
Gyártó: Bosch Professional
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Professional i-BOXX 53 Rendszerező hordtáska (H x Sz x Ma) 316 x 357 x 53 mm Rekeszek: 12 Változtatható alsó osztás Tartalom, tartalmi egységek
Termékazonosító: 417081
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 19 990 Ft/db)
19 990 Ft
| Gyártói szám | i-BOXX 53 |
|---|---|
| Jellemzők | Változtatható alsó osztás |
| Rekeszek | 12 |
| Anyag | ABS |
| Szín | Kék |
| Fedél színe | Átlátszó |
| Hossz | 316 mm |
| Szélesség | 357 mm |
| Magasság | 53 mm |
| Méret | (H x Sz x Ma) 316 x 357 x 53 mm |
| Súly | 0.8 kg |
| Termék típus | Rendszerező hordtáska |
| Termékazonosító | 417081 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Professional |
| Cikkszám | 1271964 |
| Súly | 1.152 kg |
| Vonalkód | 3165140767675 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.