Porszívók
Bosch Professional GAS 12V 06019E3001 Akkus kézi porszívó 10.8 V
Gyártó: Bosch Professional
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Professional GAS 12V 06019E3001 Akkus kézi porszívó 10.8 V
Termékazonosító: 673398
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 61 990 Ft/db)
61 990 Ft
| Gyűjtőtartály | 0.35 l |
|---|---|
| Tápellátás | Akkuról üzemeltetett |
| Akku technológia | Lítiumion |
| Szélesség | 77 mm |
| Magasság | 170 mm |
| Légáramoltatás | 15 l/mp |
| Technológia | Lítiumion |
| Méret | (H x Sz x Ma) 273 x 77 x 170 mm |
| Hossz | 273 mm |
| Típus | GAS 10,8 V-LI |
| Feszültség | 10.8 V |
| Súly megjegyzés | Akku nélkül |
| Súly | 700 g |
| Termék típus | Akkus kézi porszívó |
| Termékazonosító | 673398 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Professional |
| Cikkszám | 1235283 |
| Súly | 3.254 kg |
| Vonalkód | 3165140773195 |
Egészséges és rendkívül tiszta otthonra vágyik? A megfelelő porszívó segíthet abban! Válogasson a legnagyobb márkák széles választékából: Einhell, Makita, Kärcher, Bosch Professional és ECOVACS. Akkus vagy zsíkkos porszívók, kézi vagy hagyományos modellek - megtalálja a tökéletes eszközt az Ön igényeihez. A Tristar KR-3150, Siemens VSQ5X1230 és Bosch BKS611MTB porszívók csak néhány példa a kínálatunkból.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.