Bosch Accessories 2609256955 ATZ 52 SFC Kaparó 1 db
Gyártó: Bosch Accessories
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Accessories 2609256955 ATZ 52 SFC Kaparó 1 dbStarlock HCS kaparó ATZ 52 SFC, rugalmas, hajtott, 52 x 38 mmÚj univerzális felvételKompatibilis minden népszerű oszcillátorral adapter nélkülStarlock HCS kaparó ATZ 5...
Termékazonosító: 805312
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 390 Ft/db)
4 390 Ft
Starlock HCS kaparó ATZ 52 SFC, rugalmas, hajtott, 52 x 38 mm
Új univerzális felvétel
Kompatibilis minden népszerű oszcillátorral adapter nélkül
Starlock HCS kaparó ATZ 52 SFC. Rugalmas, forgattyús. Vágási szélesség: 52 mm, vágási hossz: 38 mm. Távolítsa el a puha szőnyeg ragasztó maradványait. A következő anyagokhoz: puha szőnyegmaradványok / ragasztó, gitt anyag, puha kötőanyagok (pl. Szilikon).
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Pengeszélesség: 52 mm · Hossz: 45 mm · Rugalmas.
Technical specifications:
Alkalmas márka: Fein,Makita,Bosch,Milwaukee,Metabo · Méret, hossz: 45 mm · Méret, szélesség: 52 mm
| Szélesség | 52 mm |
|---|---|
| Hossz | 45 mm |
| Alkalmas márka | Fein |
| Alkalmas márka | Makita |
| Alkalmas márka | Bosch |
| Alkalmas márka | Milwaukee |
| Alkalmas márka | Metabo |
| Tartalom | 1 db |
| Termék típus | Kaparó |
| Termékazonosító | 805312 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Accessories |
| Cikkszám | 818906 |
| Súly | 41 g |
| Vonalkód | 3165140523394 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.














Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.