Bosch Accessories 2609256945 AIZ 28 EB Bimetál Merülő fűrészlap 28 mm 1 db
Gyártó: Bosch Accessories
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Accessories 2609256945 AIZ 28 EB Bimetál Merülő fűrészlap 28 mm 1 dbMerülő vágású fűrészlap AIZ 32 APB Starlock BIM, fa és fém, 50 x 32 mmÚj univerzális felvételKompatibilis minden népszerű oszcillátorral adapter nélkül Termékazonosító: 805308 Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 790 Ft/db)
6 790 Ft
Merülő vágású fűrészlap AIZ 32 APB Starlock BIM, fa és fém, 50 x 32 mm
Új univerzális felvétel
Kompatibilis minden népszerű oszcillátorral adapter nélkül
Starlock BIM merülő fűrészlap AIZ 32 APB fa és fém. Merülési mélység: 50 mm, szélesség: 32 mm. Anyag: BIM. Mélyre vágott fa, csiszoló faalapú anyagok, műanyagok. Kisebb méretű színesfém csövek és profilok vágása. Nem edzett szegek, csavarok és kisebb méretű acélprofilok vágása.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Alkalmas márka: Fein,Makita,Bosch,Milwaukee,Metabo · Anyag: Bimetál · Fűrészlap hossz: 50 mm · Fűrészlap szélesség: 28 mm
| Fűrészlap szélesség | 28 mm |
|---|---|
| Fűrészlap hossz | 50 mm |
| Anyag | Bimetál |
| Alkalmas márka | Fein |
| Alkalmas márka | Makita |
| Alkalmas márka | Bosch |
| Alkalmas márka | Milwaukee |
| Alkalmas márka | Metabo |
| Tartalom | 1 db |
| Termék típus | Merülő fűrészlap |
| Termékazonosító | 805308 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Accessories |
| Cikkszám | 818902 |
| Súly | 41 g |
| Vonalkód | 3165140523295 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.