Bosch Accessories 2609255904 Dugókulcs gépi befogó készlet Meghajtás (csavarhúzó) 1/4 (6,3 mm) 1 készlet
Gyártó: Bosch Accessories
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Accessories 2609255904 Dugókulcs gépi befogó készlet 7 mm,8 mm,10 mm,13 mm Meghajtás (csavarhúzó) 1/4" (6,3 mm) 1 készletDugókulcs készlet 36, 36, 38, 38 mmA csavarkulcs 1/4 "külső hatszög tengellyel rendelkezik az ISO 1173 C...
Termékazonosító: 805304
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 490 Ft/db)
1 490 Ft
Dugókulcs készlet 36, 36, 38, 38 mm
A csavarkulcs 1/4 "külső hatszög tengellyel rendelkezik az ISO 1173 C6.3 szerint
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Jellemzők:
1/4 "külső hatlapú szár ISO 1173 C6.3.
Műszaki adatok:
Kulcsszélesség: 7 mm,8 mm,10 mm,13 mm · Meghajtás (csavarhúzó): 1/4" (6,3 mm)
Szállítás tartalma:
Kulcs laptáv: SW7 SW8 SW10 SW13
Hossz mm: 36 · 36 · 38 · 38
Szár típusa: 1/4" külső hatlapú szár ISO 1173 C6.3
| Meghajtás | 1/4" (6,3 mm) |
|---|---|
| Meghajtás | (1/4") 6,3 mm |
| Kulcstávolság | 7 - 13 mm |
| Termék típus | Dugókulcs gépi befogó készlet |
| Termékazonosító | 805304 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Accessories |
| Cikkszám | 818864 |
| Súly | 74 g |
| Vonalkód | 3165140389730 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.