Bosch Accessories Bosch 2609255405 Keményfém Beton spirálfúró 6 mm Hengeres befogószár 1 db
Gyártó: Bosch Accessories
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Accessories 2609255405 Keményfém Beton spirálfúró 6 mm Hengeres befogószár 1 dbBetonfúrófej az ISO 5468 szabvány szerint D= 6,0 mm, L= 100 mmKalapácsbiztos nagy teljesítményű fúrógépEz a szöveg gépi fordítással készült.Technical specifications:...
Termékazonosító: 805316
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 190 Ft/db)
1 190 Ft
Betonfúrófej az ISO 5468 szabvány szerint D= 6,0 mm, L= 100 mm
Kalapácsbiztos nagy teljesítményű fúrógép
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Anyag: Keményfém · Anyag alkalmasság: Beton,Kő,Falazat · Furatátmérő: 6 mm · Munkahossz: 60 mm · Szerszám tartó: Hengeres befogószár
| Furatátmérő | 6 mm |
|---|---|
| Anyag | Keményfém |
| Anyag alkalmasság | Beton |
| Anyag alkalmasság | Kő |
| Anyag alkalmasság | Falazat |
| Munkahossz | 60 mm |
| Tartó | Hengeres befogószár |
| Tartalom | 1 db |
| Mélység | 100 mm |
| Átmérő | 6 mm |
| Szár átmérő | 5,5 mm |
| Termék típus | Beton spirálfúró |
| Termékazonosító | 805316 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Accessories |
| Cikkszám | 818852 |
| Súly | 21.6 g |
| Vonalkód | 3165140384476 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.