Bosch Accessories Bosch 2609255403 Keményfém Beton spirálfúró 5 mm Teljes hossz 85 mm Hengeres befogószár 1 db
Gyártó: Bosch Accessories
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Accessories 2609255403 Keményfém Beton spirálfúró 5 mm Teljes hossz 85 mm Hengeres befogószár 1 dbBetonfúrófej ISO 5468 szerint D= 5,0 mm, L= 85 mmKalapácsbiztos nagy teljesítményű fúrógépEz a szöveg gépi fordítással k...
Termékazonosító: 805315
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 190 Ft/db)
1 190 Ft
Betonfúrófej ISO 5468 szerint D= 5,0 mm, L= 85 mm
Kalapácsbiztos nagy teljesítményű fúrógép
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Anyag: Keményfém · Anyag alkalmasság: Beton,Kő,Falazat · Furatátmérő: 5 mm · Munkahossz: 50 mm · Méret, hossz: 85 mm · Szerszám tartó: Hengeres befogószár · Teljes hossz: 85 mm
| Furatátmérő | 5 mm |
|---|---|
| Anyag | Keményfém |
| Anyag alkalmasság | Beton |
| Anyag alkalmasság | Kő |
| Anyag alkalmasság | Falazat |
| Munkahossz | 50 mm |
| Teljes hossz | 85 mm |
| Tartó | Hengeres befogószár |
| Tartalom | 1 db |
| Átmérő | 5 mm |
| Hossz | 85 mm |
| Szár átmérő | 4,5 mm |
| Termék típus | Beton spirálfúró |
| Termékazonosító | 805315 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Accessories |
| Cikkszám | 818851 |
| Súly | 12 g |
| Vonalkód | 3165140384452 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.