Bosch Accessories Bosch 2609255401 Keményfém Beton spirálfúró 4 mm Teljes hossz 75 mm Hengeres befogószár 1 db
Gyártó: Bosch Accessories
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Accessories 2609255401 Keményfém Beton spirálfúró 4 mm Teljes hossz 75 mm Hengeres befogószár 1 dbBetonfúrófej az ISO 5468 szabvány szerint D= 4,0 mm, L= 75 mmKalapácsbiztos nagy teljesítményű fúrógépEz a szöveg gépi f...
Termékazonosító: 805314
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 390 Ft/db)
1 390 Ft
Betonfúrófej az ISO 5468 szabvány szerint D= 4,0 mm, L= 75 mm
Kalapácsbiztos nagy teljesítményű fúrógép
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Anyag: Keményfém · Anyag alkalmasság: Beton,Kő,Falazat · Furatátmérő: 4 mm · Munkahossz: 40 mm · Méret, hossz: 75 mm · Szerszám tartó: Hengeres befogószár · Teljes hossz: 75 mm
| Furatátmérő | 4 mm |
|---|---|
| Anyag | Keményfém |
| Anyag alkalmasság | Beton |
| Anyag alkalmasság | Kő |
| Anyag alkalmasság | Falazat |
| Munkahossz | 40 mm |
| Teljes hossz | 75 mm |
| Tartó | Hengeres befogószár |
| Tartalom | 1 db |
| Átmérő | 4 mm |
| Hossz | 75 mm |
| Szár átmérő | 3,8 mm |
| Termék típus | Beton spirálfúró |
| Termékazonosító | 805314 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Accessories |
| Cikkszám | 818850 |
| Súly | 9.2 g |
| Vonalkód | 3165140384438 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.