Fafúrók
Bosch Accessories 2609255202 Fa spirál fúró 5 mm Teljes hossz 85 mm Hengeres befogószár 1 db
Gyártó: Bosch Accessories
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Accessories 2609255202 Fa spirál fúró 5 mm Teljes hossz 85 mm Hengeres befogószár 1 db
Termékazonosító: 805297
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 945 Ft/db)
945 Ft
| Furatátmérő | 5 mm |
|---|---|
| Anyag alkalmasság | Fa |
| Tartó | Hengeres befogószár |
| Szár átmérő | 5 mm |
| Munkahossz | 50 mm |
| Teljes hossz | 85 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Átmérő | 5.0 mm |
| Hossz | 85 mm |
| Termék típus | Fa spirál fúró |
| Termékazonosító | 805297 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Accessories |
| Cikkszám | 818665 |
| Súly | 13.2 g |
| Vonalkód | 3165140383165 |
A fafúrók segítségével könnyedén fúrhosszába kerülhet bármilyen fából készült anyag. Kínálatunkban Bosch Accessories, kwb, Heller, Alpen és C.K márkák fafúrói kaphatók, amelyek tökéletesek mind a hobbi felhasználóknak, mind a professzionális barkácsosoknak. Válasszon spirálfúrót vagy homlokmaró fúrót, 61mm-es vagy 86mm-es hosszúságban, Wolfcraft és QuickBit márkák termékei között.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.