Körfűrészlapok
Bosch Accessories Precision 2609256C82 Körfűrészlap 65 x 15 mm Fogak száma (collonként): 12 1 db
Gyártó: Bosch Accessories
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Accessories Precision 2609256C82 Körfűrészlap 65 x 15 mm Fogak száma (collonként): 12 1 db
Termékazonosító: 805835
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 790 Ft/db)
4 790 Ft
| Tartalom | 1 db |
|---|---|
| Átmérő | 65 mm |
| Furat átmérő | 15 mm |
| Körfűrész méret | 65 x 15 mm |
| Anyag alkalmasság | Fa |
| Fogak száma (collonként) | 12 |
| Termék típus | Körfűrészlap |
| Termékazonosító | 805835 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Accessories |
| Cikkszám | 818301 |
| Súly | 103 g |
| Vonalkód | 3165140756426 |
A körfűrészlapok nélkülözhetetlen tartozékai a barkácsolásnak és a faipari munkáknak. Bosch Accessories, Metabo, kwb, Makita és Proxxon Micromot márkák széles választékából válogathatsz, hogy megtaláld a megfelelő lapot az adott feladathoz. 85 x 15 mm-es lapoktól kezdve, különböző fogazattal és átmérővel, biztosítjuk, hogy minden körfűrészhez megtalálható legyen a tökéletes eszköz.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.