Bosch Accessories Promoline 2607019455 Keményfém Kalapácsfúró készlet 5 részes SDS-Plus 1 készlet
Gyártó: Bosch Accessories
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Accessories Promoline 2607019455 Keményfém Kalapácsfúró készlet 5 részes SDS-Plus 1 SetVéső- és kalapácsfúró készlet SDS plus-val, 5 darab, 5 - 8Véső- és kalapácsfúró készlet SDS plusz tartóval. 5 rész. A készlet tartalma: 1 S...
Termékazonosító: 805254
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 12 990 Ft/db)
12 990 Ft
Véső- és kalapácsfúró készlet SDS plus-val, 5 darab, 5 - 8
Véső- és kalapácsfúró készlet SDS plusz tartóval. 5 rész. A készlet tartalma: 1 SDS plusz hegyes véső 250 mm. 1 SDS plusz lapos véső 20 x 250 mm. 3 db SDS plus-S2 fúrógép átmérővel: 5/6 / hossz: 110 mm és átmérővel: 8 x 160 mm. Jól felszerelt minden gyakorlathoz: SDS plusz véső- és kalapácsfúró készlet betonhoz és falazathoz. Legyen szó kábelek fektetéséről vagy javítási és bontási munkákról. Ezekkel az eszközökkel gyorsan és hatékonyan dolgozhat a falazatban. Hegyes véső könnyű bontási és javítási munkákhoz a betonban és a falazatok nyílásaiban. Lapos véső, 20 mm széles. A célzott aprítási művelet lehetővé teszi a beton pontos korrekcióját, valamint a falak bontásait és áttöréseit. A kiváló minőségű acél és az optimális edzési folyamat hosszú élettartamot és állandó minőséget garantál. 3 SDS plusz kalapácsfúrók kiváló minőségű keményfém vágóéllel a hosszú élettartam érdekében. Spirál alakú a fúrópor gyors eltávolításához. Az SDS plus rendszernek köszönhetően gyors, szerszám nélküli fúró- és vésőcsere sok időt és erőfeszítést takarít meg. Alkalmas minden SDS plus tartóval rendelkező elektromos kéziszerszám-márka könnyű kalapácsfúróihoz és bontókalapácsaihoz Biztonsági megjegyzés: Használatakor viseljen védőszemüveget, porvédő maszkot, hallásvédőt és munkakesztyűt.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Anyag: Keményfém · Anyag alkalmasság: Kő,Falazat,Beton · Fúró jellemzők: Vésővel · Méret, hossz: 160 mm · Szerszám tartó: SDS-Plus
Package contents:
1 hegyes véső SDS plus-szal 250 mm
1 laposvéső SDS plus-szal 20 x 250 mm
3 db SDS plus ütvefúró:
Ø 5/6 x 110 mm, 8 x 160 mm
Csomagolás: műanyag tubus öntapadós címkével és eurolyukkal
Méretek (hxszxm): 290 x 52 x 52
Súly: 0,63 kg
| Anyag | Keményfém |
|---|---|
| Anyag alkalmasság | Kő |
| Anyag alkalmasság | Falazat |
| Anyag alkalmasság | Beton |
| Tartó | SDS-Plus |
| Jellemzők | Vésővel |
| Tartalom | 1 készlet |
| Hossz | 110 mm |
| Hossz | 160 mm |
| Termék típus | Kalapácsfúró készlet |
| Termékazonosító | 805254 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Accessories |
| Cikkszám | 815037 |
| Súly | 660 g |
| Vonalkód | 3165140415736 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.