Bosch Accessories Promoline 2607019447 Keményfém Kalapácsfúró készlet 6 részes 5 mm, 6 mm, 6 mm, 8 mm, 8 mm, 10 mm SDS-Plus 1 készlet
Gyártó: Bosch Accessories
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Accessories Promoline 2607019447 Keményfém Kalapácsfúró készlet 6 részes 5 mm,6 mm,6 mm,8 mm,8 mm,10 mm SDS-Plus 1 SetSDS plus kalapácsfúró készlet, 6 darab, 5 - 8 mm, 110 mm, 6 - 10 mm, 160 mmKalapácsfúró készlet SDS plus. 6 r...
Termékazonosító: 805253
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 9 690 Ft/db)
9 690 Ft
SDS plus kalapácsfúró készlet, 6 darab, 5 - 8 mm, 110 mm, 6 - 10 mm, 160 mm
Kalapácsfúró készlet SDS plus. 6 részes Jól felszerelt minden feladathoz: SDS plus kalapácsfúró szett professzionális, erőteljes munkához betonban, természetes kőben és falazatban. 6 SDS és nagy teljesítményű fúrófejek robusztus fejformával és kiváló minőségű keményfém vágóéllel, hosszú élettartamért és igényes alkalmazásokhoz, még a legkeményebb betonban és gránitban is. Optimalizált spirálforma a fúrópor gyors szállításához és a nagy erőátvitelhez a fúrási folyamat során. SDS plus tartóval ellátott forgókalapácsokhoz használható. Minden elektromos szerszámgépmárkához alkalmas. Ez a készlet tartalmaz: 6 SDS plus-1 kalapácsfúrót. 3 db 110 mm hosszú és 5/6/8 mm átmérőjű fúrófej. 3 db 160 mm hosszú és átmérőjű fúrófej: 6/8/10. Biztonsági megjegyzés: Használatakor viseljen védőszemüveget, porvédő maszkot, hallásvédőt és munkakesztyűt.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Anyag: Keményfém · Anyag alkalmasság: Falazat,Kő,Beton · Furatátmérő: 5 mm,6 mm,6 mm,8 mm,8 mm,10 mm · Méret, hossz: 160 mm · Szerszám tartó: SDS-Plus
Package contents:
6 db SDS plus ütvefúró,
Ø 5/6/8 x 110 mm
Ø 6/8/10 x 160 mm
Csomagolás: Műanyag doboz öntapadós címkével és Euro lyukkal
Méretek (hxszxm): 195 x 100 x 19
Súly: 0,38 kg
| Furatátmérő | 5 mm |
|---|---|
| Furatátmérő | 6 mm |
| Furatátmérő | 8 mm |
| Furatátmérő | 10 mm |
| Anyag | Keményfém |
| Anyag alkalmasság | Falazat |
| Anyag alkalmasság | Kő |
| Anyag alkalmasság | Beton |
| Tartó | SDS-Plus |
| Tartalom | 1 készlet |
| Hossz | 110 mm |
| Hossz | 160 mm |
| Termék típus | Kalapácsfúró készlet |
| Termékazonosító | 805253 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Accessories |
| Cikkszám | 815036 |
| Súly | 370 g |
| Vonalkód | 3165140415651 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.