Szablyafűrészlapok
Bosch Accessories 2608656021 Szablyafűrészlap, S 1122 HF - Flexible for Wood and Metal Fűrészlap hossz 225 mm 5 db
Gyártó: Bosch Accessories
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Accessories 2608656021 Szablyafűrészlap, S 1122 HF - Flexible for Wood and Metal Fűrészlap hossz 225 mm 5 db
Termékazonosító: 805528
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 190 Ft/db)
8 190 Ft
| Fűrészlap hossz | 225 mm |
|---|---|
| Tartalom | 5 db |
| Hossz | 225 mm |
| Termékazonosító | 805528 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Accessories |
| Cikkszám | 509705 |
| Súly | 142 g |
| Vonalkód | 3165140093576 |
Szablyafűrészlapok széles választékával segítünk Önnek abban, hogy bármilyen feladatot hatékonyan és gyorsan el tudjon végezni. Bosch Accessories, Bahco és RUKO márkák kiváló minőségű szablyafűrészlapjait kínáljuk, melyek fához, műanyaghoz és parkettához is ideálisak. Válassza ki a megfelelő vágóhosszt és fogazást az adott feladatnak!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.