Szablyafűrészlapok
Bosch Accessories 2608656016 Szablyafűrészlap, S 922 HF - Flexible for Wood and Metal Fűrészlap hossz 150 mm 5 db
Gyártó: Bosch Accessories
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Accessories 2608656016 Szablyafűrészlap, S 922 HF - Flexible for Wood and Metal Fűrészlap hossz 150 mm 5 db
Termékazonosító: 805526
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 490 Ft/db)
6 490 Ft
| Fűrészlap hossz | 150 mm |
|---|---|
| Tartalom | 5 db |
| Hossz | 150 mm |
| Termékazonosító | 805526 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Accessories |
| Cikkszám | 509697 |
| Súly | 92 g |
| Vonalkód | 3165140093521 |
Szablyafűrészlapok széles választékával segítünk Önnek abban, hogy bármilyen feladatot hatékonyan és gyorsan el tudjon végezni. Bosch Accessories, Bahco és RUKO márkák kiváló minőségű szablyafűrészlapjait kínáljuk, melyek fához, műanyaghoz és parkettához is ideálisak. Válassza ki a megfelelő vágóhosszt és fogazást az adott feladatnak!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.