Szablyafűrészlapok
Bosch Accessories 2608654763 Szablyafűrészlap S 1411 DF - Heavy for Wood and Metal Fűrészlap hossz 300 mm 5 db
Gyártó: Bosch Accessories
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Accessories 2608654763 Szablyafűrészlap S 1411 DF - Heavy for Wood and Metal Fűrészlap hossz 300 mm 5 db
Termékazonosító: 805525
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 11 990 Ft/db)
11 990 Ft
| Fűrészlap hossz | 300 mm |
|---|---|
| Tartalom | 5 db |
| Hossz | 300 mm |
| Termékazonosító | 805525 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Accessories |
| Cikkszám | 509685 |
| Súly | 226 g |
| Vonalkód | 3165140016285 |
Szablyafűrészlapok széles választékával segítünk Önnek abban, hogy bármilyen feladatot hatékonyan és gyorsan el tudjon végezni. Bosch Accessories, Bahco és RUKO márkák kiváló minőségű szablyafűrészlapjait kínáljuk, melyek fához, műanyaghoz és parkettához is ideálisak. Válassza ki a megfelelő vágóhosszt és fogazást az adott feladatnak!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.