Szablyafűrészlapok
Bosch Accessories 2608650676 Szablyafűrészlap, S 1531 L - Top for Wood Fűrészlap hossz 240 mm 5 db
Gyártó: Bosch Accessories
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Accessories 2608650676 Szablyafűrészlap, S 1531 L - Top for Wood Fűrészlap hossz 240 mm 5 db
Termékazonosító: 889017
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 390 Ft/db)
8 390 Ft
| Fűrészlap hossz | 240 mm |
|---|---|
| Tartalom | 5 db |
| Hossz | 240 mm |
| Termékazonosító | 889017 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Accessories |
| Cikkszám | 509652 |
| Súly | 198 g |
| Vonalkód | 3165140016056 |
Szablyafűrészlapok széles választékával segítünk Önnek abban, hogy bármilyen feladatot hatékonyan és gyorsan el tudjon végezni. Bosch Accessories, Bahco és RUKO márkák kiváló minőségű szablyafűrészlapjait kínáljuk, melyek fához, műanyaghoz és parkettához is ideálisak. Válassza ki a megfelelő vágóhosszt és fogazást az adott feladatnak!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.