Bosch Accessories 2608650065 Szablyafűrészlap M 1142 H, PFZ 500 E Bosch multifűrészhez - Top for Wood Fűrészlap hossz 235 mm 1 db
Gyártó: Bosch Accessories
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Accessories 2608650065 Szablyafűrészlap M 1142 H, PFZ 500 E Bosch multifűrészhez - Top for Wood Fűrészlap hossz 235 mm 1 db
Termékazonosító: 805521
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 290 Ft/db)
5 290 Ft
| Fűrészlap hossz | 235 mm |
|---|---|
| Tartalom | 1 db |
| Hossz | 235 mm |
| Termékazonosító | 805521 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Accessories |
| Cikkszám | 509635 |
| Súly | 60 g |
| Vonalkód | 3165140413428 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.