Körfűrészlapok
Bosch Accessories Expert for Wood 2608642497 Körfűrészlap 216 x 30 x 2.4 mm Fogak száma (collonként): 48 1 db
Gyártó: Bosch Accessories
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Accessories Expert for Wood 2608642497 Körfűrészlap 216 x 30 x 2.4 mm Fogak száma (collonként): 48 1 db
Termékazonosító: 874934
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 26 990 Ft/db)
26 990 Ft
| Tartalom | 1 db |
|---|---|
| Átmérő | 216 mm |
| Furat átmérő | 30 mm |
| Vastagság | 2.4 mm |
| Körfűrész méret | 216 x 30 x 2.4 mm |
| Anyag alkalmasság | Fa |
| Fogak száma (collonként) | 48 |
| Fog forma | Váltó fogazás |
| Fordulatszám (max.) | 8800 fordulat/perc |
| Termék típus | Körfűrészlap |
| Termékazonosító | 874934 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Accessories |
| Cikkszám | 509595 |
| Súly | 645 g |
| Vonalkód | 3165140648226 |
A körfűrészlapok nélkülözhetetlen tartozékai a barkácsolásnak és a faipari munkáknak. Bosch Accessories, Metabo, kwb, Makita és Proxxon Micromot márkák széles választékából válogathatsz, hogy megtaláld a megfelelő lapot az adott feladathoz. 85 x 15 mm-es lapoktól kezdve, különböző fogazattal és átmérővel, biztosítjuk, hogy minden körfűrészhez megtalálható legyen a tökéletes eszköz.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.