Bosch Accessories Top Precision 2608642384 Körfűrészlap 165 x 20 x 1.8 mm Fogak száma (collonként): 48 1 db
Gyártó: Bosch Accessories
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Accessories Top Precision 2608642384 Körfűrészlap 165 x 20 x 1.8 mm Fogak száma (collonként): 48 1 db
Termékazonosító: 806928
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 26 990 Ft/db)
26 990 Ft
| Tartalom | 1 db |
|---|---|
| Átmérő | 165 mm |
| Furat átmérő | 20 mm |
| Vastagság | 1.8 mm |
| Körfűrész méret | 165 x 20 x 1.8 mm |
| Anyag alkalmasság | Fa |
| Fogak száma (collonként) | 48 |
| Fog forma | Váltó fogazás |
| Fordulatszám (max.) | 11500 fordulat/perc |
| Termék típus | Körfűrészlap |
| Termékazonosító | 806928 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Accessories |
| Cikkszám | 509585 |
| Súly | 300 g |
| Vonalkód | 3165140636858 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.