Bosch Accessories Multi Material 2608640451 Keményfém körfűrészlap 254 x 30 x 3.2 mm Fogak száma (collonként): 96 1 db
Gyártó: Bosch Accessories
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Accessories Multi Material 2608640451 Keményfém körfűrészlap 254 x 30 x 3.2 mm Fogak száma (collonként): 96 1 db
Termékazonosító: 805520
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 27 990 Ft/db)
27 990 Ft
| Tartalom | 1 db |
|---|---|
| Átmérő | 254 mm |
| Furat átmérő | 30 mm |
| Vastagság | 3.2 mm |
| Körfűrész méret | 254 x 30 x 3.2 mm |
| Anyag | Keményfém |
| Anyag alkalmasság | Fa |
| Anyag alkalmasság | Műanyag |
| Anyag alkalmasság | Alumínium |
| Anyag alkalmasság | NE fémek |
| Fogak száma (collonként) | 96 |
| Fog forma | Trapéz lapos fogazás |
| Fordulatszám (max.) | 6000 fordulat/perc |
| Termék típus | Keményfém körfűrészlap |
| Termékazonosító | 805520 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Accessories |
| Cikkszám | 509263 |
| Súly | 1.09 kg |
| Vonalkód | 3165140317498 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.