Bosch Accessories 2608602652 Bosch Power Tools Gyémánt bevonatú vágótárcsa Ø 125 mm 1 db
Gyártó: Bosch Accessories
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Accessories 2608602652 Bosch Power Tools Gyémánt bevonatú vágótárcsa Ø 125 mm 1 db
Termékazonosító: 805505
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 24 990 Ft/db)
24 990 Ft
| Méret | (Ø) 125 mm |
|---|---|
| Átmérő | 125 mm |
| Belső Ø | 22.23 mm |
| Termékazonosító | 805505 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Accessories |
| Cikkszám | 496338 |
| Súly | 168 g |
| Vonalkód | 3165140581585 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.