Gyémánt vágótárcsák
Bosch Accessories 2608602601 Bosch Power Tools Gyémánt bevonatú vágótárcsa Ø 230 mm 1 db
Gyártó: Bosch Accessories
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Accessories 2608602601 Bosch Power Tools Gyémánt bevonatú vágótárcsa Ø 230 mm 1 db
Termékazonosító: 805504
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 12 990 Ft/db)
12 990 Ft
| Méret | (Ø) 230 mm |
|---|---|
| Átmérő | 230 mm |
| Belső Ø | 22.23 mm |
| Termékazonosító | 805504 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Accessories |
| Cikkszám | 496279 |
| Súly | 710 g |
| Vonalkód | 3165140581073 |
Gyémánt vágótárcsák segítségével hatékonyan és pontosan dolgozhat betonban, kőben és téglában. A Rhodius, Bosch Accessories, kwb, Metabo és Flex márkák gyémánt bevonatú vágótárcsái garantálják a hosszú élettartamot és az optimális teljesítményt. Válassza ki a megfelelő átmérőjű és célra szabott tárcsatípust, hogy a munkája gördülékenyen menjen.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.