Bosch Accessories 2608550064 Üregfúró korona 3 részes 68 mm 1 készlet
Gyártó: Bosch Accessories
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Accessories 2608550064 Üregfúró korona 3 részes 68 mm 1 készlet
Termékazonosító: 874397
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 38 990 Ft/db)
38 990 Ft
| Furatátmérő | 68 mm |
|---|---|
| Anyag | Keményfém |
| Anyag alkalmasság | Beton |
| Anyag alkalmasság | Falazat |
| Anyag alkalmasság | Kő |
| Munkahossz | 60 mm |
| Hossz | 75 mm |
| Tartó | SDS-Plus |
| Termék típus | Üregfúró korona |
| Termékazonosító | 874397 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Accessories |
| Cikkszám | 493728 |
| Súly | 741 g |
| Vonalkód | 3165140046206 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.