Bosch Accessories MS 80 Gépsatu 2608030055 Pofa szélesség: 80 mm Szorítási szélesség (max.): 80 mm
Gyártó: Bosch Accessories
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Accessories MS 80 Gépsatu Pofa szélesség: 80 mm Szorítási szélesség (max.): 80 mmMS 80 gépsatu - 95 mm, 80 mm, 80 mmGépsatuk ergonomikusan kialakított szorítófogantyúkkal és prizmás szorítópofákkal a gyors és megbízható beállítá...
Termékazonosító: 805482
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 20 990 Ft/db)
20 990 Ft
MS 80 gépsatu - 95 mm, 80 mm, 80 mm
Gépsatuk ergonomikusan kialakított szorítófogantyúkkal és prizmás szorítópofákkal a gyors és megbízható beállításhoz. Biztonságos munkavégzés és nagyfokú kezelési kényelem főként vas és nemvasfémekben. Gyorsbefogó szerkezettel, fröccsöntött alumíniumöntvény házzal, prizmás acélpofákkal. MS 80 gépsatu. 95 mm, 80 mm, 80 mm.
Műszaki adatok:
Pofa szélesség: 80 mm · Szorítási szélesség (max.): 80 mm · További műszaki adatok: Rés távolság: 95 mm
| Pofa szélesség | 80 mm |
|---|---|
| Szorítási szélesség (max.) | 80 mm |
| Termék típus | Satu |
| Termékazonosító | 805482 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Accessories |
| Cikkszám | 493441 |
| Súly | 954 g |
| Vonalkód | 3165140092425 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.