Keverő feltétek
Bosch Accessories 1609200291 Festékkeverő - 60 mm, 350 mm, 1-5 kg
Gyártó: Bosch Accessories
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Accessories 1609200291 Festékkeverő - 60 mm, 350 mm, 1-5 kg
Termékazonosító: 805455
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 890 Ft/db)
2 890 Ft
| Hossz | 350 mm |
|---|---|
| Szár átmérő | 6 mm |
| Termékazonosító | 805455 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Accessories |
| Cikkszám | 492103 |
| Súly | 92 g |
| Vonalkód | 3165140004596 |
A professzionális és hobbi barkácsolásban egyaránt fontos szerepet játszanak a keverő feltétek. Bosch Accessories, kwb márkák széles választéka közül megtalálhatod a megfelelő keverőszart festék, hab, vagy más anyagok keveréséhez. Nagyteljesítményű modellek és kompakt fúróeszközökhöz illeszthető opciók közül válogathatsz, hogy munkádat hatékonyan végezd el.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.