Tartozékok elektromos szerszámokhoz
Bosch 1 609 200 250 Polírozó szivacs - 125 mm Ø 125 mm 1 db
Gyártó: Bosch Accessories
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch 1 609 200 250 Polírozó szivacs - 125 mm Ø 125 mm 1 db
Termékazonosító: 890630
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 590 Ft/db)
2 590 Ft
| Tartalom | 1 db |
|---|---|
| Méret | (Ø) 125 mm |
| Átmérő | 125 mm |
| Termékazonosító | 890630 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Accessories |
| Cikkszám | 492091 |
| Súly | 95 g |
| Vonalkód | 3165140004480 |
Minden elektromos szerszámhoz szükséges tartozékot megtalálhat itt! PFERD, Bosch Accessories, Heller és más megbízható márkák széles választékából válogathat a legmegfelelőbb vésőket, laposvésőket, SDS-plus power vésőket és egyéb kiegészítőket. A Rhodius márka is garantálja a minőséget, így biztos lehetsz benne, hogy kiváló munkavégzést kapsz.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.